pozegnanie1.jpg

2010/2011

Dydaktyka

  • 1 finalistka XVI Ogólnopolskiego Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”
  • 1 laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  • 1 laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • 1 laureatka wojewódzka XVI Ogólnopolskiego Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”
  • I miejsce indywidualnie w konkursie języka angielskiego VII Edycji Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej
  • II miejsce indywidualnie w konkursie historycznym VII Edycji Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej
  • II miejsce drużynowo w konkursie fizycznym VII Edycji Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej
  • II miejsce drużynowo w konkursie biologicznym VII Edycji Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej
  • III miejsce indywidualnie w konkursie języka polskiego VII Edycji Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej
  • III miejsce drużynowo w konkursie chemicznym VII Edycji Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej
  • III miejsce drużynowo w konkursie matematycznym VII Edycji Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej
  • II miejsce indywidualnie i III miejsce drużynowo w II Powiatowym Konkursie Wiedzy Muzycznej Stanisław Moniuszko – twórca polskiej opery; organizator: ZS nr 5 w Płocku
  • III miejsce w kat. gimnazja w Klasówce z Płocka; organizator: Wydział Edukacji UMP, Towarzystwo Naukowe Płockie, ORLEN
  • 4 laureatów w V Międzypowiatowym Konkursie  Fizyki z Astronomią; organizator: Zespół Szkół nr 1 w Płocku
  • IV i V miejsce zespołów w MA-CHE-FI; organizator: Zespół Szkół nr 1 w Płocku
  • wyróżnienie w Kangurze Matematycznym; organizator: Towarzystwo Upowszechnienia Wiedzy i Nauk Matematycznych przy UMK w Toruniu
  • 4 Laureatów I etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie „Dialnet Masters”
  • wyróżnienie w etapie diecezjalnym XI Konkursu Wiedzy Religijnej Benedictus pt. Bohaterowie biblijni w księgach: Estery, Judyty i Joela dla Uczniów Gimnazjów Diecezji Płockiej; organizator: Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej Płockiej

Sztuka

  • 3 nagrody II stopnia w konkursie Najpiękniejsza szopka bożonarodzeniowa; organizator: Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku
  • II nagroda i 2 wyróżnienia w konkursie Bądźmy świadkami miłości; organizator: Gimnazjum nr 3 w Płocku
  • III nagroda w konkursie plastycznym Niebo w kolorze-spotkania z zorzą polarną; organizator: Płocki Ośrodek Edukacji „Impuls”, Płockie Towarzystwo Fotograficzne im. A. Macieszy, Ambasada Szwecji
  • II miejsce i wyróżnienie w konkursie fotograficznym Cztery pory roku; organizator: Gimnazjum nr 6 w Płocku
  • III nagroda w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastyczny Tradycje Wielkanocne; organizator: POKiS

Profilaktyka

  • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o HIV/ AIDS i uzależnieniach Znasz ryzyko AIDS – wybór należy do Ciebie; organizator: PSSE w Płocku, Zarząd Rejonowy PCK w Płocku, Gimnazjum nr 4 w Płocku
  • uczestnictwo w konkursie profilaktycznym Bliżej siebie – dalej od przemocy; organizator: Sekcja Prewencji KMP w Płocku, Gimnazjum nr 2 w Płocku
  • III miejsce w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym; organizator: WORD w Płocku, Wydział Edukacji UM

Sport

  • I miejsce w Halowym Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznik 97 w ramach kampanii Zachowaj trzeźwy umysł; organizator: Gimnazjum nr 3 w Płocku
  • II i III miejsce w Biegu Trzeźwości Sobótka 2011 w ramach kampanii Zachowaj trzeźwy umysł; organizator: Gimnazjum nr 5 w Płocku
  • II miejsce w Pieszym Rajdzie o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Nowy Duninów; organizator: SP w Soczewce
  • II miejsce X Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców; organizator: Gimnazjum nr 4 w Płocku
  • III miejsce w Gimnazjadzie - unihokej dziewcząt; organizator: MZOS w Płocku
  • III miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców, rocznik 97; organizator: ZS nr 1 w Płocku
  • III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych; organizator: Gimnazjum nr 2 w Płocku
  • IV miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Płocka;        organizator: Urząd Miasta Płocka
  • IV miejsce w Gimnazjadzie - piłka siatkowa chłopców; organizator: MZOS w Płocku IV miejsce w Gimnazjadzie - koszykówce chłopców; organizator: MZOS w Płocku
  • IV miejsce w Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej; organizator: Gimnazjum nr 2 w Płocku
  • IV miejsce w Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 5 w Płocku
  • V miejsce w Gwiazdkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców
  • V-VIII miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Płocku
  • VI miejsce w Biegu Tumskim; organizator: MZOS w Płocku

 

Kto jest Online?

We have 3 guests and no members online

Realizowane projekty

Zrealizowane Projekty Unijne

Inne zrealizowane projekty

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour