sportowyy.jpg

 

2012/2013

Dydaktyka:

2 finalistów Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego: Aleksandra Łakomy i Jakub Dorobek

1 finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego: Katarzyna Wiśniewska

 

IX edycja Międzygimnazjalnej Ligi Przedmiotowej:

Uczestnictwo drużyn naszej szkoły we wszystkich konkursach:

klasyfikacja drużynowa:

I miejsce – biologia

II miejsce – historia

III miejsce – geografia, fizyka

 

klasyfikacja indywidualna:

I miejsce - Bartosz Grzelak - biologia

I miejsce - Kornelia Zasada- biologia

II miejsce – Iga Łuczak- biologia

III miejsce – Weronika Puda- biologia

III miejsce – Karol Olczak - historia

 

I miejsce w konkursie matematycznym; organizator: Niepublicznym Gimnazjum Katolickie im. St. Kostki w Sikorzu

I miejsce drużynowo w Konkursie Wiedzy o Gostynińsko – Włocławskim Parku Krajobrazowym; organizator: Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego

II miejsce drużynowo w Konkursie Wiedzy o Pojezierzu Gostynińskim; organizator: Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego

dwa II miejsca w konkursie ornitologicznym Ptaki lasu; organizator: Towarzystwo Naukowe Płockie, Zarząd Okręgu LOP w Płocku

II miejsce drużynowo w Konkursie wiedzy o tematyce ekologicznej „Ziemia to nasze wspólne dobro”; organizator: Stowarzyszenie Pomocna dłoń przy SOS-W nr 2 w Płocku, Fundacja Auchan

III miejsce (etap dekanalny)w Konkursie Wiedzy Religijnej dla Uczniów Gimnazjów Diecezji Płockiej Bohaterowie biblijni w Księdze Samuela; organizator: Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej Płockiej

III miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym Śladami Zygmunta Padlewskiego i owstania styczniowego w Płocku; organizator: Elżbieta Gapińska - poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, Prezydent Miasta Płocka, Książnica Płocka, Gimnazjum nr 5 w Płocku

 

Turystyka

III miejsce drużynowo w XLIV Zlocie po Ziemi Mazowieckiej; organizator: PTTK w Płocku

 

 Sztuka:

wyróżnienie w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Jan Paweł II w oczach dziecka” pod patronatem J. E. Biskupa Drohiczyńskiego, Ministra Edukacji Narodowej oraz Marszałka Woj. Podlaskiego

 II nagroda w konkursie 200 lat teatru w Płocku; organizator: Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Płocku

II nagroda w XX Miejskim Konkursie Plastycznym Najładniejsza kartka świąteczna; organizator: Prezydent Miasta Płocka, Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku

2 nagrody w konkursie plastycznym Rodzina – moje korzenie i moje skrzydła; organizator: Książnica Miejska w Płocku

II miejsce w konkursie fotograficznym Odkryj z nami Płock;organizator: Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna

Sport:

 I miejsce we Finale Piłki Siatkowej - Gimnazjada; organizator: MZOS JB w Płocku

III miejsce we Finale Rejonowym XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Piłka Siatkowa Chłopców; organizator: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

I i II miejsce indywidualnie w IX Mazowieckim Turnieju Szachowym im. Jana Pawła II; organizator: Gimnazjum nr 3 w Płocku i Parafialny Klubem Sportowy „Benedykt”

III miejsce zespołu chłopców w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Płocku; organizator: Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Płocku

IV miejsce zespołu dziewcząt w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Płocku; organizator: Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Płocku

 

 

Kto jest Online?

We have 6 guests and no members online

Realizowane projekty

Zrealizowane Projekty Unijne

Inne zrealizowane projekty

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour