wakacje.jpg

 

 


2011/2012

Dydaktyka:

 

  • 1 laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego: Lidia Roszko
  • 1 laureatka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego: Lidia Roszko
  • 1 finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego: Piotr Malesa
  • 1 finalistka Wojewódzkiego Konkursu  Polonistycznego: Dominika Bieniek
  • laureat: Mateusz Dorobek i finalistka: Lidia Roszko w Konkursie Interdyscyplinarnym „Wokół odkryć naukowych polskiej noblistki Marii Skłodowskiej; organizator Mazowiecki Kurator Oświaty
  • I miejsce w eliminacjach rejonowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego
  • I miejsce w „Klasówce z Płocka” wśród płockich gimnazjów

   

VIII Edycja Międzygimnazjalnej Ligi Przedmiotowej:

Uczestnictwo drużyn naszej szkoły w 7 kategoriach konkursowych:

 klasyfikacja drużynowa:

  • IV miejsce –język polski, historia
  • V miejsce – język angielski
  • VII miejsce – matematyka

 klasyfikacja indywidualna:

 I miejsce – biologia: Katarzyna Wiśniewska

  • laureat IX Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej (etap regionalny); organizator: Liga Ochrony Przyrody w Płocku, KO w Warszawie Delegatura w Płocku
  • I miejsce w I Edycji Międzygimnazjalnego Konkursu Słowa na czasie; organizator: Gimnazjum nr 4 w Płocku
  • 2 finalistów Konkursu Matematycznego Małachowiak
  • 2 finalistów Konkursu Matematycznego Jagiellończyk
  • 3 finalistów Konkursu Wiedzy Religijnej dla Uczniów Gimnazjów Diecezji Płockiej Bohaterowie biblijni w Księdze Wyjścia (etap diecezjalny), organizator: Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej Płockiej
  • III nagroda w Konkursie Recytatorskim ku czci Wisławy Szymborskiej Marcowe słońce, organizator: Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku
  • II i IV miejsce w Konkursie Języka Niemieckiego dla Uczniów Gimnazjum; organizator: Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu

 Sztuka:

  • II miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Wakacyjne wspomnienia; organizator: Zespół Szkół nr 1 w Płocku
  • Nagroda specjalna, nagroda I stopnia oraz 3 nagrody II stopnia w VIII Edycji Konkursu Plastycznego „Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa” Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku
  • I miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Fotograficznym Uroki Mazowsza; organizator: Gimnazjum nr 4 w Płocku
  • I miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym Mazowsze - kraina marzeń; organizator: Gimnazjum nr 4 w Płocku

 

Profilaktyka

  • laureat konkursu DorastaMY, rozumieMY, pomagamy w ramach kampanii profilaktycznej „Zachowaj trzeźwy umysł”
  • I miejsce indywidualnie (etap rejonowy) w XXXV Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”; organizator: Oddział Miejski Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Płocku

 Sport:

  • II miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców rocznik 1997; organizator Gimnazjum nr 3 w Płocku
  • III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt; organizator: Gimnazjum nr 8 w Płocku
  • III miejsce w IX Patrolowym Rajdzie o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Nowym Duninowie Szlakiem Przyrodniczej Ścieżki Dydaktycznej w Soczewce pod Hasłem „Rok Szkoły z Pasją”; organizator: SP w Soczewce
  • IV miejsce zespołu dziewcząt w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum  nr 3 w Płocku
  • IV miejsce Chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych; organizator: MZOS
  • IV miejsce w unihokeju chłopców w Płockiej Gimnazjadzie ,organizator MZOS
  • IV miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 8 w Płocku
  • VII miejsce Dziewcząt w Sztafetowych Biegach Przełajowych; organizator: MZOS

 

Kto jest Online?

We have 4 guests and no members online

Realizowane projekty

Zrealizowane Projekty Unijne

Inne zrealizowane projekty

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour